Farsi  
 

بادی پامپ چیست چند تمرین بادی پامپ برای مبتدی ها             چه غذاهایی قبل و بعد از ورزش بخوریم تا انرژی بیشتری داشته باشیم و با سرعت بیشتری به تناسب اندام برسیم              آیا عضلات شما هم بعد از ورزش دردناک هستند بعد از ورزش چه کارهایی انجام دهیم              ورزش میکنید اما نتیجه نمیبینید پیشرفت ورزشی شما متوقف شده است              چرا با وجود این همه ورزش و فعالیت بدنی, لاغر و متناسب نمیشوید            

   يكشنبه 26 آذر 1396

کلام روز


******************
امام حسن عسکری :
بهترين برادر تو كسى است كه خطايت را فراموش كند و احسان تو را به خود ، به ياد آورد .


گفت و گو


مراسم جشن فارغ التحصیلی مرکز علمی کاربردی تکواندو

 آرشيو گفت و گو

گزارش


سرفصل مصوب دوره ها

 آرشيو گزارش

آمار سايت.


پیام ریاست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران به مناسبت آغاز سال تحصیلی

بسمه تعالی
آغاز سال تحصیلی جدید را به همه دانشجویان عزیز، مدرسان محترم و کارکنان پرتلاش واحد استانی و مراکز آموزش علمی کاربردی استان تهران تبریک و تهنیت عرض می نمایم .
تقارن آغاز سال تحصیلی با هفته شکوهمند دفاع مقدس را گرامی می داریم و با آرمانهای حضرت امام راحل (ره) و شهدای گرانقدر ایران اسلامی تجدید میثاق نموده و همواره پیروی از منویات مقام معظم رهبری را سرلوحه فعالیت خود قرار می دهیم . بدون شک در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری "سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل " نامگذاری شده است ، دانشگاه جامع علمی کاربردی به عنوان مهم ترین رکن نظام آموزشی عالی مهارت و فناوری کشور ، مصصم است تا با توسعه آموزش های مهارتی و شغل محور ، در تحقق اقتصاد مقاومتی نقش برجسته ای ایفا نماید. با توجه به اینکه این دانشگاه ، بستر لازم برای ایجاد دانشگاه ، بستر لازم برای ایجاد دانشگاه نسل سوم را دارد ؛می تواند همگام با نیاز جامعه و بازار کار حرکت نموده و با انعطاف پذیری و سرعت عمل ، همگام با شرایط روز نسبت به طراحی و تصویب رشته های جدید اقدام نماید.
امیدوارم با مساعی شما دانشجویان توانمند ،مدرسان پرتلاش و کارکنان خدوم ، در راستای اهداف کلان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، دولت محترم و دانشگاه جامع علمی کاربردی در تأمین نیاز های کشور به نیروهای ماهر و توانمند ،بسیار موفق تر از گذشته عمل نماییم .
در خاتمه بار دیگر آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک گفته و از درگاه خداوند متعال ، توفیق روز افزون شما عزیزان را مسألت می نمایم.

تاريخ  ارسال:دوشنبه 5 مهر 1395 - 09:37

تعداد بازديد: 510

کد:7706-1396


 

 
  
 Free Page Rank Tool