Farsi  
 

آموزش نحوه ثبت نام و بارگذاری اطلاعات ورودیهای جدید              اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در باره شرايط و ضوابط، تاريخ و نحوه ثبت نام متقاضيان پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای (ناپيوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی بهمن ماه سال 1396              برگزاری امتحانات پایان ترم نیمسال اول 97-96             آیا عضلات شما هم بعد از ورزش دردناک هستند بعد از ورزش چه کارهایی انجام دهیم              میزان مصرف کالری در ورزش های مختلف چه مقدار است            

   پنجشنبه 2 فروردين 1397

کلام روز


**********************
این بهار نو ز بعد برگ ریز
هست برهان بر وجود رستخیز
سایه تان بلند و مهرتان فراوان، نوروز فرخنده باد


گفت و گو


مراسم جشن فارغ التحصیلی مرکز علمی کاربردی تکواندو

 آرشيو گفت و گو

گزارش


سرفصل مصوب دوره ها

 آرشيو گزارش

آمار سايت.


پیام ریاست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران به مناسبت آغاز سال تحصیلی

بسمه تعالی
آغاز سال تحصیلی جدید را به همه دانشجویان عزیز، مدرسان محترم و کارکنان پرتلاش واحد استانی و مراکز آموزش علمی کاربردی استان تهران تبریک و تهنیت عرض می نمایم .
تقارن آغاز سال تحصیلی با هفته شکوهمند دفاع مقدس را گرامی می داریم و با آرمانهای حضرت امام راحل (ره) و شهدای گرانقدر ایران اسلامی تجدید میثاق نموده و همواره پیروی از منویات مقام معظم رهبری را سرلوحه فعالیت خود قرار می دهیم . بدون شک در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری "سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل " نامگذاری شده است ، دانشگاه جامع علمی کاربردی به عنوان مهم ترین رکن نظام آموزشی عالی مهارت و فناوری کشور ، مصصم است تا با توسعه آموزش های مهارتی و شغل محور ، در تحقق اقتصاد مقاومتی نقش برجسته ای ایفا نماید. با توجه به اینکه این دانشگاه ، بستر لازم برای ایجاد دانشگاه ، بستر لازم برای ایجاد دانشگاه نسل سوم را دارد ؛می تواند همگام با نیاز جامعه و بازار کار حرکت نموده و با انعطاف پذیری و سرعت عمل ، همگام با شرایط روز نسبت به طراحی و تصویب رشته های جدید اقدام نماید.
امیدوارم با مساعی شما دانشجویان توانمند ،مدرسان پرتلاش و کارکنان خدوم ، در راستای اهداف کلان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، دولت محترم و دانشگاه جامع علمی کاربردی در تأمین نیاز های کشور به نیروهای ماهر و توانمند ،بسیار موفق تر از گذشته عمل نماییم .
در خاتمه بار دیگر آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک گفته و از درگاه خداوند متعال ، توفیق روز افزون شما عزیزان را مسألت می نمایم.

تاريخ  ارسال:دوشنبه 5 مهر 1395 - 09:37

تعداد بازديد: 593

کد:7706-1397


 

 
  
 Free Page Rank Tool