Farsi  
 

اولین ها, بهترین ها              ورزش های ایزومتریک چه ورزش هایی هستند              ورزش کنید اما زانو درد نگیرید              آیین نامه جشنواره شرکت در مسابقات قرآن و عترت              ساعات ملاقات حضوری دانشجویان با رئیس مرکز             

   يكشنبه 10 ارديبهشت 1396

کلام روز


*******
بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
ولادت امام حسین (ع)را به تمام شیعیان جهان تبریک عرض می گوییم.


گفت و گو


مراسم جشن فارغ التحصیلی مرکز علمی کاربردی تکواندو

 آرشيو گفت و گو

گزارش


سرفصل مصوب دوره ها

 آرشيو گزارش

آمار سايت.


پیام ریاست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران به مناسبت آغاز سال تحصیلی

بسمه تعالی
آغاز سال تحصیلی جدید را به همه دانشجویان عزیز، مدرسان محترم و کارکنان پرتلاش واحد استانی و مراکز آموزش علمی کاربردی استان تهران تبریک و تهنیت عرض می نمایم .
تقارن آغاز سال تحصیلی با هفته شکوهمند دفاع مقدس را گرامی می داریم و با آرمانهای حضرت امام راحل (ره) و شهدای گرانقدر ایران اسلامی تجدید میثاق نموده و همواره پیروی از منویات مقام معظم رهبری را سرلوحه فعالیت خود قرار می دهیم . بدون شک در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری "سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل " نامگذاری شده است ، دانشگاه جامع علمی کاربردی به عنوان مهم ترین رکن نظام آموزشی عالی مهارت و فناوری کشور ، مصصم است تا با توسعه آموزش های مهارتی و شغل محور ، در تحقق اقتصاد مقاومتی نقش برجسته ای ایفا نماید. با توجه به اینکه این دانشگاه ، بستر لازم برای ایجاد دانشگاه ، بستر لازم برای ایجاد دانشگاه نسل سوم را دارد ؛می تواند همگام با نیاز جامعه و بازار کار حرکت نموده و با انعطاف پذیری و سرعت عمل ، همگام با شرایط روز نسبت به طراحی و تصویب رشته های جدید اقدام نماید.
امیدوارم با مساعی شما دانشجویان توانمند ،مدرسان پرتلاش و کارکنان خدوم ، در راستای اهداف کلان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، دولت محترم و دانشگاه جامع علمی کاربردی در تأمین نیاز های کشور به نیروهای ماهر و توانمند ،بسیار موفق تر از گذشته عمل نماییم .
در خاتمه بار دیگر آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک گفته و از درگاه خداوند متعال ، توفیق روز افزون شما عزیزان را مسألت می نمایم.

تاريخ  ارسال:دوشنبه 5 مهر 1395 - 09:37

تعداد بازديد: 289

کد:7706-1396


 

 
  
 Free Page Rank Tool